Stardew Valley oyun incelemesi

Facebook dönemlerinden kalma çiftçilik ve tarım oyunlarını bir kenara bırakan nesil o döneme duyduğu özlemi yeni oyunlarla gidermeye çalışıyor. Bunların başında da Stardew valley gibi oyunlar geliyor, sakin çiftçilik hayatının yanı sıra aksiyon ve macera öğeleri de barındırmakta olan oyunumuzun hikayesini gelin hep beraber inceleyelim.

Stardew Valley oyun incelemesi 9

Yaşlı dedemizin hastalanması sonucu şehir hayattından vazgeçip kasaba hayatına adım atıyoruz. Dedemizden kalan çiftlikle ilgilenerek çeşitli yollardan para kazanıp (tarım, hayvancılık ,balıkçılık , madencilik vb) çiftliğimizi geliştirebiliyoruz. kasabalılarla ilişkimizi çeşitli hediyeler vererek arttırarak onların ilginç ve ilgi çekici hayatına şahitlik edebiliyoruz. Kasabadaki bekarlarla ilişkimizi fazla arttırırsak sevgili olabiliyoruz. Daha da geliştirip, evlenip çocuk sahibi olabiliyoruz.

Stardew Valley oyun incelemesi 10

Aynı zamanda maceradan maceraya atılıp keşfedebileceğiniz sırlar, kasaba etkinlikleri de vardır. Sakinleştirici etkiye sahip olan bu oyun, grafikleri yüzünden önyargı mağduru olup hikaye ve oynanış açısından insanı tatmin eden bir yapıya sahiptir.

Stardew Valley oyun incelemesi 11
Sekiryuutei_17

Bu yazımız da ilginizi çekebilir;  Yenilenmiş Playstation+ uygulaması ülkemizde faaliyete başladı

17 Ağustos 2022

Hollow Knight İnceleme

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın