Google’ın uygulama mağazası Play Store’da beklenen oldu, bir dönem sona erdi

Google, Google Mobil Hizmetler ekosisteminde değişiklikler yapmaya devam ediyor. Ekosistemin büyük bir kısmı Play Store’dan geliyor ve şirket birkaç ay önce yeniden yapılanmasının bir parçası olarak Filmler ve TV bölümünü uygulamadan kaldıracağını duyurmuştu.

İşte bu duyuru, şimdi gerçek olmaya başladı. Bazı kullanıcılar, Play Store’da ilgili sekmenin artık bulunmadığını bildirmeye başladı.

Bu, Google’ın ekosistemini kullanarak TV dizileri veya filmler satın almayı sonlandırdığı anlamına gelmiyor. Bu bölüm Google TV uygulamasına entegre edilecek. Play Store’dan video içeriği satın alanlar, bu içeriğe Google TV uygulamasından erişebilecekler. Dahası, burada Disney+ ve Prime Video gibi servislerin içeriğine de ulaşmak mümkün ve içerik, uygulamanın içinden seyredilebiliyor.

Google TV uygulaması ayrıca, tüm Android TV ve Google TV cihazları için bir uzaktan kumanda özelliğine sahip. Filmler ve TV bölümünün kaldırılması Play Store’un daha basit görünmesini sağlayacak.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir;  iPhone 14 Pro’da hangi işlemci olacak? Yeni iddia, çok da şaşırtıcı şeyler söylemiyor...
19 Haziran 2022

Hosting Nedir?

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın