POCO F4 GT Ön Satış Avantajıyla Türkiye’de! İşte Fiyatı ve Özellikleri!

POCO F4 GT, 3.0GHz hızında çalışan 8 çekirdekli amiral gemisi 4nm Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisiyle teknoloji meraklısı gençlerin ve sıkı oyuncuların beklediği bir model. Güçlü Android çipseti, işlemci performansını yüzde 20, GPU performansını yüzde 50’ye kadar artırdığı iddia edilen telefonda ayrıca yükseltilen UFS 3.1 ROM ve daha kısa yükleme süreleri için 6400 Mbps’ye kadar destekleyen LPDDR5 RAM kullanılıyor.

Gelişmiş soğutma sistemlerinden biri olan LiquidCool Technology 3.0 ile donatılan POCO F4 GT, 4.860 mm²’lik çift VC soğutma sistemi, yüksek güç gerektiren oyunlarda cihazın ısısını düşürmeyi başarıyor..

Cihaz, POCO’nun 120W HyperCharge teknolojisiyle 17 dakikada tamamen şarj olan 4.700mAh yüksek kapasiteli piline sahip. Oyun sırasında şarjın azalması durumunda POCO F4 GT’nin pilinin 27 dakikada yüzde 100 şarj düzeyine ulaşabildiğini söyleyen şirket, cihazın AdaptiveCharge özelliği sayesinde pil ömrünü ve sağlığını da koruduğunu belirtiyor.

POCO F4 GT’de 480Hz dokunmatik örnekleme hızı ve 120Hz yenileme hızını bir araya getiren 6,67 inç AMOLED ve 10-bit TrueColor düz ekran yer alırken, telefonun 12GB+256GB olmak üzere Hayalet Siyahı, Zırh Gümüşü ve Siber Sarı olarak üç farklı rengi bulunuyor. Aynı zamanda satın alma işleminden sonraki ilk 6 ay boyunca yerel Xiaomi Servis Merkezilerinde bir kereye mahsus ücretsiz ekran onarım hizmeti kullanıcılara sunuluyor.

POCO’nun oyuncu odaklı yeni amiral gemisi POCO F4 GT, 16.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla Türkiye’de ön satışa sunuldu. 30 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek ön satışla mi.com’dan POCO F4 GT satın alan herkes mi.com’da kullanabilecek 1.000 TL değerinde hediye çekine de sahip olacak.

cevikmedya

ÇEVİK MEDYA https://www.buymeacoffee.com/hakancevik

Bu yazımız da ilginizi çekebilir;  En İyi İngilizce Öğrenme Uygulamaları

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın