Google Pixel 7 henüz tanıtılmadı ama bu, birilerinin onu satışa sunmasını engelleyemedi

Google’ın bir süredir merakla beklenen bir sonraki akıllı telefonu Pixel 7, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Google I/O Geliştirici Konferansı’nda Pixel 7 Pro modeliyle beraber gösterilmişti. Her 2 cihaz da Pixel 6 serisine benzerliğiyle dikkat çekerken, Google bu 2 telefon hakkında daha fazla bilgi vermemişti. Ancak telefonlarda yeni nesil Tensor işlemcinin bulunacağını söylemekten de geri durmamıştı.

Google I/O etkinliğinin üzerinden çok geçmeden Pixel 7 bir kez daha göründü ve bu defa ünlü açık artırma platformu olan eBay’de.

eBay’de bir kullanıcı tarafından Pixel 7 olduğu iddia edilen prototip açık artırma ile satışa çıkartılmış. Pixel 7’ye ait olduğu iddia edilen bu görüntüler ünlü paylaşım sitesi Reddit’te yayınlanırken, prototipi kimin sızdırdığı ise belirsiz.

Pixel 7 prototipi iddia edilen cihazın satış şartlarına baktığımızda ise “herhangi bir garanti” sunulmamış olması da diğer ilginç bir detay. Böylece telefonu satın alacak olan kişi, telefon eline ulaşmaz ise herhangi bir hak iddia edemeyecek. Öte yandan ilan bilgilerinde telefonun Android 13 ile çalıştığı, 128 GB depolama alanına sahip olduğu ve 8 GB RAM’den güç sağladığı da yer alıyor.

cevikmedya

ÇEVİK MEDYA https://www.buymeacoffee.com/hakancevik

Bu yazımız da ilginizi çekebilir;  POCO F4 GT Ön Satış Avantajıyla Türkiye'de! İşte Fiyatı ve Özellikleri!

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın