Sedat Peker’den Demirören hakkında yeni açıklamalar!

Yıldırım Demirören ile ilgili paylaşımları süren Sedat peker, twitterda Deli Çavuş hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Demirören’in Türkiyeye getirdiği gazlar için gümrüklerde kalem oynatarak Türkiye’yi milyarlarca zarara soktuğunu iddia etti. “Şuan görüştüğüm bazı arkadaşların geçmişte benimle ilgili söylediklerini paylaşıp beni dolduruşa getiremezsiniz. Çünkü ben Psikiyatrist Prof. Dr. Sedat Peker’im. Benim sinirlerim çelikten.” Diyen Sedat Peker, Demirören ile ilgili asıl açıklamalarını salı günü yapacağını belirtti.

YARIM ODA DOLUSU EVRAK!

Sedat Peker, açıklamalarına “pudra şekerli alemleri özel hayata girdiği için” anlatmayacağını söylerken, Demirören ile ilgili “elimde yarım oda dolusu evrak var” dedi.

BUKET AYDIN İLE İLGİLİ İDDİALARI

Daha önce de Sedat Peker, “aile huzurunu kaçıracağım” dediği Demirören’in sunucu Buket Aydın ile eşini aldattığını iddia etmişti.

Geçtiğimiz günlerde Peker, Erdoğan Demirören’in Milangaz’a ve Rum asıllı Yorgi Papadolos’un tüm mallarına çöktüğünü ileri sürmüş 1980’lerde Yahudi cemaatini haraca bağladığını iddia etmişti.

cevikmedya

cevikmedya avatarı

ÇEVİK MEDYA https://www.buymeacoffee.com/hakancevik

Bu yazımız da ilginizi çekebilir;  Erdoğan'ın Doktorundan Flaş İddia!

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın