Erdoğan’ın Doktorundan Flaş İddia!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski doktoru ve eski AK Parti Milletvekili Turhan Çömez, Erdoğan ile ilgili önemli iddialarda bulundu. Çömez yaptığı açıklamada, Erdoğan’ın AK Parti teşkilatına talimat verdiğini ve sonbaharda erken seçim kararı alabileceğini iddia etti. Tele 1’de Anında Manşet programına konuk olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski doktoru ve eski AK Parti Milletvekili Turhan Çömez, erken seçim tartışmalarıyla ilgili konuştu.

TEŞKİLATLARA TALİMAT İDDİASI

Çömez, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teşkilatlara talimat verdiğini iddia ederek , “Bir işaret yok net bir şekilde ama şu anda attığı popülist adımlar her ihtimale karşı ‘Ben sonbaharda bir erken seçim yapabilirim. Bunun alt yapısını hazırlayayım’ diyor. O bakımdan teşkilatlarına talimat verdi. ‘Yaz dönemini dolu dolu geçirin. Kapı kapı dolaşın’ dedi. Teşkilatlarını tekrar harekete geçirmeye çalışıyor” açıklamalarında bulundu.

BUNLAR ONUN KAFASINDAKİ ERKEN SEÇİM PLANLARI

Çömez, erken seçim iddialarıyla ilgili ise şu ifadeleri kullandı: “Bunlar önümüzdeki dönem onun kafasındaki erken seçimin planları. Buna sonra karar verecek ama bu opsiyonun onun önünde duruyor”

cevikmedya

ÇEVİK MEDYA https://www.buymeacoffee.com/hakancevik

Bu yazımız da ilginizi çekebilir;  Cyber Shell Studios Geleceğe Yön Veriyor

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın