Tiny House nedir? Minimalist yaşama hoşgeldiniz!

Minimalist bir yaşam felsefesine sahipseniz ve sadelikten hoşlanıyorsanız dünyanın bir çok yerinde sizin gibi düşünen insanların ortak noktası olan Tiny house ile tanışmaya hazır olun!

Tiny House nedir? Minimalist yaşama hoşgeldiniz! 9

Tiny House Nedir?

Tiny House kısaca konfor, teknoloji ve estetiğin bir araya getirilmesi ve minimalist dizaynı ile tanışabilir 4 mevsim kullanabileceğiniz yaşam alanıdır.

İSVİÇRE ALPLERİNDEN FARKSIZ AKDENİZ’DE TINY HOUSE İÇİN EN UYGUN MEKAN!

Tiny House nedir? Minimalist yaşama hoşgeldiniz! 10
Tiny House nedir? Minimalist yaşama hoşgeldiniz! 11

Torosların ortasındaki Cevizli, Kagrai Antik Kenti’ne ev sahipliği yapan, aynı zamanda Antalya’da safari yapabileceğiniz en iyi nokta’da Tiny House sahibi olmak ister misiniz?

Tiny House nedir? Minimalist yaşama hoşgeldiniz! 12

Cevizli ile İbradı ilçelerinin tam ortasında bulunan ve Türkiye’nin en büyük turistik yer altı gölünü de içinde barındıran Altınbeşik Mağarası, Ege’nin turkuaz koylarına taş çıkartan güzelliğiyle, her yıl yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor ve aynı zamanda Konya Antalya yolu üzerinde bulunan Tınaztepe Mağarası ise Antalya yolcularının gözdesi.

Birbirinden eşsiz tarihi eserleriyle Kagrai Antik Kenti ve benzersiz mimari dokusuyla Cevizli’nin düğmeli evleri turistlerin ilgisini çekerken tüm Antalya’yı ve Torosları ise süslüyor.

Tiny House nedir? Minimalist yaşama hoşgeldiniz! 13
Tiny House nedir? Minimalist yaşama hoşgeldiniz! 14


Üstelik Cevizli’de bulunan Gidengelmez Dağları Türkiye’de dağcıların bir numaralı tırmanış noktası! Zira maceracı dağcıların ilgisini cezbeden efsanelere göre gerçekten de bu dağa giden geri gelmiyor!

Tiny House nedir? Minimalist yaşama hoşgeldiniz! 15

Antalya’nın Akseki ilçesinde yer alan Cevizli, sarp dağları, eşsiz mağaraları, tarihi güzellikleri, ormanları, yılkı atları, dağ keçileri ve benzersiz mimarisi ile Türk gezginlere İsviçre Alpleri’ni aratmıyor!

Tiny House nedir? Minimalist yaşama hoşgeldiniz! 16

Siz de maceracı bir gezginseniz, sıradışı yerler keşfetmeyi seviyor ve kafa dinlemek istiyorsanız, tüm bu güzellikleriyle Cevizli sizin için tam bir macera fırsatı sunuyor!
Bir arsa ve üzerine kondurulacak sevimli bir Tiny House ile her yaz aileniz ile bu gizemli beldeyi keşfedebilir ve bu eşsiz güzelliklerin tadını çıkartabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Bu tür evler genelde bütçesi olmayan türk gençler için daha uygun

  2. fazla parası olmayan vatandaşlar için çok güzel bu tür evler

Bir Cevap Yazın